Luottamushenkilöt

Kari Hiltunen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

kj.hiltunen@surffi.fi
045 844 9994

Eero Hotokka

Kyykkätoimikunta,

eero.hotokka@surffi.fi
0405107347

Eeva Huhtinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

eeva.huhtinen@hotmail.com
0500187570

Birgitta Hämäläinen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Sihteeri, Tiedottaja

birhoo@gmail.com
0445391341

Jouni Kemppi
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri

jouni.kemppi@surffi.fi
0440 178 701

Jarmo Kivinen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Luisteluvastaava

kivinen.jarmo@pp.inet.fi
0400 253 674

Heino Lipsanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

0440651615

Irma Makkonen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

irma.makkonen@gmail.com
0504114563

Anja Marttila
Puheenjohtaja

Pyöräilytoimikunta, Lentopallotoimikunta, Muu

anjakaarina.marttila@gmail.com
0407459965

Jarmo Petäjä
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Pyöräilyvastaava

Hiihtotoimikunta,

jarmo.petaja@pp1.inet.fi
0503362708

Arja Piilemä
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Perhetoimikunta,

0505146438

Esko Piispa
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Majatoimikunta, Muu, Lumikenkätoimikunta,

esko.piispa@surffi.fi
0505274783

Leena Piskonen

Muu

0505245174

Seppo Povelainen

Lentopallotoimikunta,

0400 651 727

Seppo Puntanen

Majatoimikunta,

0400863407

Juhani Siiskonen

Retkeilytoimikunta,

juhani.siiskonen@surffi.fi
0500237530

Satu Soivanen
Polkujuoksuvastaava

Muu, Muu, Muu

satu.soivanen@gmail.com
0407347788

Pirkko Suutari
Varapuheenjohtaja

pirkko.suutari@gmail.com
0443370210

Hilkka Tikkanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Muu

hilkkatikkanen@suomi24.fi
0400574703

Antti Toivanen

Melontatoimikunta,

040 823 0621

Matti Uimi

Majatoimikunta,

matti.uimi@gmail.com
040 577 2439