Luottamushenkilöt

Anneli Aarniosalo

Lasten ja nuorten toimikunta,

a.aarniosalo@gmail.com
040 737 8394

Aili Ahonen
Taloudenhoitaja

Majatoimikunta,

ailiahonen@gmail.com
050-3655240

Kari Hiltunen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

kj.hiltunen@surffi.fi
045 844 9994

Eero Hotokka

Kyykkätoimikunta,

eero.hotokka@surffi.fi
0405107347

Eeva Huhtinen
Sihteeri

eeva.huhtinen@hotmail.com
0500187570

Jouni Kemppi
Jäsensihteeri, Tiedottaja, www-sivuvastaava

jouni.kemppi@surffi.fi
0440 178 701

Jarmo Kivinen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Luisteluvastaava

kivinen.jarmo@pp.inet.fi
0400 253 674

Irma Makkonen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

irma.makkonen@gmail.com
0504114563

Anja Marttila
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Pyöräilytoimikunta, Lentopallotoimikunta, Muu

anjakaarina.marttila@gmail.com
0407459965

Taina Modig-Marttinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Aluetyöryhmä,

taina.modig@gmail.com
0407797729

Jarmo Petäjä
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Pyöräilyvastaava

Hiihtotoimikunta,

jarmo.petaja@pp1.inet.fi
0503362708

Esko Piispa
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Majatoimikunta, Muu, Lumikenkätoimikunta,

esko.piispa@surffi.fi
0505274783

pirkko pomell
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

Muu,

pirkko.pomell@gmail.com
050 368 3875

seppo povelainen

Lentopallotoimikunta,

0400 651 727

Seppo Puntanen

Majatoimikunta,

0400863407

Juhani Siiskonen

Retkeilytoimikunta,

juhani.siiskonen@surffi.fi
0500237530

Satu Soivanen
Polkujuoksuvastaava

Muu, Muu, Muu

satu.soivanen@gmail.com
0407347788

Pirkko Suutari
Varapuheenjohtaja

pirkko.suutari@gmail.com
0443370210

Seppo Tiihonen
Puheenjohtaja

seppotiiho@gmail.com
0504989674 Yrjönkatu 13 C 17 50100 , Mikkeli

Hilkka Tikkanen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Muu

hilkkatikkanen@suomi24.fi
0400574703

antti toivanen

Melontatoimikunta,

040 823 0621

Matti Uimi

Majatoimikunta,

matti.uimi@gmail.com
040 577 2439